ارسال جزوه و مقاله

همه جزوات و مقاله هایی که در جزوه کده برای فروش گذاشته شده به طور مستقیم از شخص نویسنده دریافت شده و بخشی از مبلغ پرداختی توسط شما به ایشان تعلق میگیرد !

این یک شعار نیست ، بلکه روش کار جزوه کده همینه !

شما هم میتونید اگه جزوه ، مقاله ، نمونه سوال ، پایان نامه ، پروژه و یا هر مطلب درسی دیگه ای در هر مقطع تحصیلی نوشته اید ، آن را برای ما ارسال کنید تا در سایت برای فروش قرار دهیم.

جزوه کده بهترین مکان برای فروش جزوه ها و مقاله های شماست. فرقی نمیکنه جزوه دست نویس باشه یا تایپ شده ، ما قبل خرید همه ی این موارد رو به اطلاع خریدار میرسونیم و یک صفحه به عنوان نمونه به خریدار نشون داده میشه. مطمئن باشید همیشه کسانی هستند که به نوشته های شما نیاز داشته باشند.

مهم تر از همه اینکه این کار هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت . تنها کاری که باید بکنید اینه که نوشته های خودتون رو اسکن کنید (یا با اسکنر باید این کار رو بکنید که همین روش هم توصیه میشه چون کیفیت بیشتری داره ، یا اینکه توسط موبایل اندرویدی خود با نرم افزار CamScanner از صفحات عکس بگیرید) و عکس های بدست آمده رو تبدیل به PDF کرده و برای ما بفرستید (اگه فقط عکس ها رو هم برای ما بفرستید کافیه ، خودمون PDF میکنیم)

در ایمیلی که برای ما ارسال میکنید باید قیمتی که میخواهید روی جزوه/مقاله قرار داده بشه رو به ما بگید تا با همون قیمت در سایت قرار بدیم. سایت جزوه کده به عنوان فروشنده ، درصدی توافقی (حداقل 5 و حداکثر 45 درصد) از درآمد رو برمیداره و بقیه رو به طور ماهیانه برای شما واریز میکنه . اول هر ماه میلادی ، آمار فروش به شکل نمودار به ایمیل شما ارسال میشه مانند شکل زیر (برای مشاهده عکس در اندازه کامل ، روی آن کلیک کنید) :


نمودار فروش

و هر زمان که شما درخواست واریزی خودتون رو توسط ایمیل به ما اطلاع بدید ، در کمتر از 24 ساعت درآمدتون به حسابتون واریز میشه .

 

برای ارسال جزوات و مقاله ها و یا اگه سوال یا پیشنهادی دارید با ایمیل زیر در ارتباط باشید :

 

support@jozvekade.com

 

© تمامی حقوق برای جزوه کده محفوظ است. کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.